BIGJOY®

BIGJOY® sporcu beslenmesi alanında Türkiye’nin en yenilikçi firmasıdır. Protein tozlarını ve aminoasitleri dünyada ilk defa tekli paketlerde, farklı aromalar ile birlikte satışa sunmuştur. Dennis James gibi dünyanın tanıdığı ve saygı gösterdiği vücut geliştirme sporcusu ile başka markalarda bulamayacağınız formüllere imza atarak sektörde yapılmayanı yapmıştır.

Siteyi Ziyaret Et

MySupplement®

MySupplement® Türkiye’de Sporcu sektörünün en yeni ve farklı markasıdır. 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında öncü olan Farmatek® firmasının tecrübesi ve güvencesi ile üretilmektedir. Ürünlerin ham maddelerini yurt dışından, sadece Avrupa’daki üreticilerden temin edilmektedir.

Siteyi Ziyaret Et

Suda Collagen®

SUDA COLLAGEN® cilt katmanlarının derinliklerine destek veren, cildinizin daha sıkı ve pürüzsün olmasına yardım eden bir takviye edici gıdadır. 3 farklı formu vardır: içime hazır sıvı, toz saşe ve tablet. SUDA COLLAGEN® Alman VERISOL® markalı biyoaktif hidrolize kolajen peptitleri içerir. Sadece Eczanelerde satılmaktadır.

Siteyi Ziyaret Et

Suda® Vitamin

Suda® Vitamin, vitamin sektöründe başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel ürünleri sunan bir markadır. Kadın, erkek ve çocuklara özel probiyotik ailesi, erkeklere özel içeriklerden oluşan AlphaMen®, bağışıklık sistemini güçlendiren Immungard® gibi eşsiz ürünleri ile eczanelerde tüketiciler ile buluşmaktadır.

Siteyi Ziyaret Et

ZeroShot®

ZeroShot® Türkiye’nin en popüler karnitin ürünüdür. Zengin içeriği ile zayıflamak, iş yerinde konsantrasyonunu artırmak, açlık krizleri ile daha kolay baş etmek isteyen herkesin kullanabileceği eşsiz bir üründür. Farklı formları ile sporda hedefine ulaşmak isteyen herkesin yanındadır. Süpermarketlerde ve supplement satılan her noktada kolayca ulaşabilirsiniz.

Siteyi Ziyaret Et