Dennis James İmzalı Bir Ürün

BIGJOY® Türkiye’de bir ilke imza attı ve formulasyonunda Dennis James’in sporcu beslenmesi ve antrenmanı alanlarında yıllar içinde edindiği bilgi ve tecrübelerden yararlanarak içerik olarak dünya çapında bir preworkout üretti: BIGJOY®Predator.

Sporcuların ihtiyaçlarını, hangi besin desteğinin hangi dozda en ideal sonuçlar verdiğini hem sporculuk geçmişinden hem de eğitmenlik yaptığı onlarca başarılı sporcudan çok iyi bilen Dennis James’in desteği ile BIGJOY®, Türk sporcu besinleri sektöründe bir ilke daha imza atıyor.

Dennis James Kimdir?

Dennis James vücut geliştirme tarihin en başarılı sporcuları arasında gösterilir. Toplam 10 kere Mr. Olympia’da yarışmıştır. Aktif yarışmacılığı bıraktıktan sonra elde ettiği tecrübeleri farklı ülkelerdeki üst düzey sporculara aktararak eğitmenlik yapmaktadır. Yetiştirdiği sporcular Mr. Olympia gibi rekabetin en üst seviyede yaşandığı vücut geliştirme yarışmalarında mücadele etmekte, Dennis James’in antrenman ve beslenme önerileri ile başarılar elde etmektedir. Şu anda aktif olarak IFBB profesyonel vücut geliştirme sporcusu olan Dennis Wolf’u çalıştırmaktadır.