Suda-C Ailesi ile Tanışın!

Suda-C’den yepyeni bir ürün: Toz formunda efervesan C vitamini.

Suda-C, bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyen herkes için özel olarak üretildi. Bağışıklık sistemimizin en çok ihtiyaç duyduğu 3 içerik olan C vitamini, D vitamini ve çinkoyu birlikte sunan Suda-C, şeker içermeyen toz efervesan formuyla suda kendiliğinden erir ve kolayca karışır. Son derece lezzetli tadı sayesinde günlük su alımını desteklerken size her sevisinde (1 adet tekli saşe) 1000 mg C vitamini, 1000 ünite D3 vitamini ve 10 mg çinko sunar. Üstelik 20’li tekli saşe formları ile günün her anında yanınızda!

Suda-C Vitamin C
Bağışıklık sisteminin en çok ihtiyaç duyduğu 3 vitamini: C vitamini, D vitamini ve çinkoyu tek kullanımlık efervesan saşelerde sunar. Suda kolay çözünür ve portakal, limon, mango aromaları ile son derece lezzetlidir.

Suda-C Multivitamin
Suda-C Multivitamin, bağışıklık sistemi için elzem olan C vitamini, D vitamini ve çinkoya ek olarak multivitamin desteği sunar. Kolay çözünür ve portakal aroması ile son derece lezzetlidir.

Suda-C Sambucus
Suda-C Sambucus, bağışıklık sistemi için elzem olan C vitamini, D vitamini ve çinkoya ek olarak Sambucus Nigra (kara mürver ekstresi) içerir. Kolay çözünür ve orman meyveleri aroması ile son derece lezzetlidir.

Suda-C Vitamin C K2+D3
C vitamini D3 vitamini ve çinkoya ek olarak bağışıklık desteğinin en önemli içeriği K2 vitaminini içerir. K2 vitaminin efektif formu olan patentli Menakinon-7 (MK-7) içeren tekli saşeler halinde toz formda gıda takviyesidir.

Suda-C Propolis
C vitamini, D3 vitamini ve çinkoya ek olarak bağışıklık desteğine ve genel sağlığımıza olumlu katkılarda bulunan Propolis ve Sambucus Nigra (kara mürver ekstresi) içerir.