SUDA COLLAGEN® Raflarda

Farmatek firmasının yeni markası SUDA COLLAGEN® kolajenin gücünden yararlanmak isteyen herkes için eczanelerdeki yerini aldı.

SUDA COLLAGEN® Alman VERISOL® markalı biyoaktif hidrolize kolajen peptitleri içerir.Tek içimlik sıvı, saşe, tablet ve bar formu olmak üzere günlük hayatınıza kolayca adapte etmeniz için 4 farklı formu vardır. Her formu farklı miktarlarda kolajen içeriğine sahiptir. İçime hazır sıvı formunda, her serviste 5500 mg kolajen vardır. Toz saşe formunda, her serviste 8000 mg kolajen vardır. Tablet formunda ise her tablette 1000 mg kolajen vardır.

SUDA COLLAGEN® kolajen molekülünün en ufak ve en yüksek biyoyararlanım sağlayan formu olan yeni nesil biyoaktif hidrolize kolajen peptitleri içerir. SUDA COLLAGEN® helal sertifikasına sahip %100 sığır kolajeni ile üretilir. Helal sertifikası vardır. Tip 1 ve tip 3 kolajen içerir. Molekül ağırlığı 2000 daltondur.

Bütün formları beslenme düzeninize peptit formunda kolajen eklemenize yardımcı olur. Hangi formun kullanımı sizin için daha kolay ise onu kullanabilirsiniz. Örneğin ilk başta içime hazır sıvı ya da toz saşe formu ile başlayabilir, 8 hafta kullandıktan sonra sonraki küre kadar tablet ile devam edebilirsiniz.

SUDA COLLAGEN® sadece eczanelere satılmaktadır.