ZeroSHOT® Bağışıklığı Destekliyor

Türkiye’nin en popüler karnitin ürünü ZeroSHOT®, bağışıklık sistemini desteklemek için sambucus (kara mürver) bitkisi ve 1000 mg C vitamini ile birleşti. ZeroSHOT®Sambucus, C vitamini içeren formülü ile hastalıklara karşı savunmasız hale gelen bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.

Sambucus (kara mürver), Kuzey Amerika ve Avrupa’da yüzyıllardır farklı hastalıkların tedavisinde kullanılan ve bu sebeple “şifalı mürver” olarak bilinen bir ağaçtır.

Mor renkteki meyveleri, antioksidan içeriği bakımından yaban mersini, böğürtlen ve kızılcıktan bile 4-5 kat daha zengindir. Bu sayede bağışıklık sistemini canlandırarak vücudun nezle ve grip gibi hastalıklara karşı ilk savunma hattını oluşturur.

Yoğun olarak spor yaptığınız ve düşük kalorili beslendiğiniz dönemlerde bağışıklık sisteminiz zayıflar. Ayrıca mevsim değişimleri, soğuk hava ve iş stresi vücudunuzu saldırılara açık hale getirir.

Kendinizi halsiz ve kırık hissettiğiniz, bağışıklık sisteminizi doğal yolla canlandırmak istediğiniz her an ZeroSHOT®Sambucus kullanabilirsiniz.

12’li tek içimlik cam şişelerde satılan ZeroSHOT®Sambucus’a eczanelerden ve süpermarketlerden ulaşabilirsiniz.