ZeroSHOT® Dumbbell Ailesi

ZeroSHOT®’tan yepyeni 2 ürün: patentli tasarıma ile dikkat çeken Dumbbell BCAA Plus ve Dumbbell Plus ThermoBurn®.

ZeroSHOT®Dumbbell BCAA Plus, hangi spor yaparsanız yapın performansınızı bir adım yukarı taşımak için kas onarımı ve toparlanma kritik bir rol üstlenir.

ZeroSHOT®Dumbbell BCAA Plus formülündeki BCAA, taurin, glutamin ve elektrolitler ile antrenman sırasında enerji verir ve antrenman sonrasında toparlanmayı destekler. Böylece her antrenmana önceki kadar şiddetli girebilirsiniz.

ZeroSHOT®Dumbbell BCAA Plus’ı antrenman öncesinde ve sonrasında kullanabilirsiniz. Egzersiz öncesinde ve egzersiz sırasında kullanım enerji artışı sağlarken sonrasında kullanım toparlanma sürelerini kısaltır.

ZeroSHOT®Dumbbell ThermoBurn® karnitin ve termojenik içerikleri bir arada sunar. Kilo vermek istediğinizde sizi destekleyen, antrenman öncesinde enerji vermeye yardım eden eşsiz bir içeriğe sahiptir. Şeker içermez.

Günümüzde sıvı termojenik ürünler sadece karnitin ve kafeini birleştirirken, ZeroSHOT Dumbbell Plus Thermoburn’u ise karnitin ile beraber metabolizmanızı hızlandırmaya ve vücudun harcadığı kaloriyi artırmaya yardımcı olan farklı bitkisel içerikleri beraber sunar. Bu içeriklerden en önemli olanlarından biri sinefrindir.

Her şişede 2000 mg l-karnitin, yeşil çay ekstraktı, yeşil kahve çekirdeği, kolin, l-tirozin, turunç kabuğu ekstraktı ve guarana ekstraktı ile metabolizmanızı hızlandırmaya ve yağ yakımına yardımcı olur.